Téměř 800 studentů VŠE uspělo ve výběrovém řízení na studium na partnerských univerzitách v zahraničí

V polovině března bylo uzavřeno výběrové řízení na studium v zahraničí v příštím akademickém roce. Studenti VŠE budou moci studovat v rámci svého 3. ročníku bakalářského studia či v rámci navazujícího magisterského studia na partnerských školách ve více než 50 zemích světa. Bezplatně tak mohou strávit semestr na takových prestižních školách jako je např.  Singapore Management University, Arizona State University, McGill University, University of Michigan, HEC Paris, University of St. Gallen, University of Edinburgh a mnoha dalších.

Nabídka míst pro studium v zahraničí příštím akademickém roce ještě není konečná. V červenci 2023 proběhne výběrové řízení pro studenty, kteří práve úspěšně ukončí první ročník bakalářského studia na VŠE.

Strategie pro rozvoj mezinárodních vztahů je nadále založena na spolupráci se špičkovými partnerskými školami a na členství v mezinárodních organizacích, které sdružují nejlepší vysoké školy manažerského a ekonomického zaměření. Více než třetina partnerských škol je držitelem mezinárodní akreditace EQUIS.

Oddělení zahraničních styků pravidelně sdílí zážitky, fotografie a testimonials studentů VŠE z jejich výměnných pobytů na instagramovém účtu @vse_studyabroad nebo na facebookové stránce VSE Study Abroad.

• Autor: PR oddělení
  • Vytvořeno: