VŠE ALUMNI HOMECOMING

V sobotu 21.10. se na Vysoké škole ekonomické konal největší sraz absolventů k výročí 70 let od jejího vzniku – Alumni Homecoming. Během dne se sešlo 3250 návštěvníků, kteří měli možnost naslouchat fascinujícím přednáškám z praxe našich významných absolventů a osobností, které jsou úzce spojeny s historií VŠE, a kteří se s námi podělili o své profesní zkušenosti a osobní postřehy. Program obsahoval také prohlídky žižkovského kampusu, veletrh MBA/MPA programů, výroční promoci spjatou se znovuobnovením absolventského slibu, výstavu fotografií centra tělovýchovy a sportu a mnoho dalších zážitků, které obohacovaly celý den plný vzpomínek, inspirace a setkání s bývalými spolužáky a učiteli.

Rektor doc. Ing. Petr Dvořák, Ph.D. společně s vedením školy také slavnostně zakrojil dort k 70. výročí založení VŠE.

Celý program zakončilo vystoupení skupiny Ajn Kesl Buntes a afterparty s DJ Andy Road v atriu Rajské budovy.

Absolventi si vyměňovali kontakty, sdíleli své příběhy a plánovali svá budoucí setkání. Alumni Homecoming byl dokonalou příležitostí pro všechny, kteří chtěli obnovit stará přátelství, navázat nové kontakty a vrátit se na chvíli zpět do studentských let.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a přispěli k úspěchu této nezapomenutelné události. Těšíme se na další setkání a přejeme všem absolventům a návštěvníkům mnoho úspěchů do budoucna.