VŠE nabízí psychologickou pomoc v Ukrajinštině / Психологічна допомога у звязку з вторгненням на Україну

Akademické centrum stále pokračuje v poskytování pomoci studentům, kteří v důsledku traumat způsobených válkou potřebují psychologickou pomoc. Nově studentům nabízí služby ukrajinské psycholožky, a to v ukrajinštině. Konzultace probíhají v květnu a červnu. Nutná je předchozí registrace.

Jak se registrovat?

• do Doodle formuláře se přihlaste pomocí přihlašovacího jména VŠE (dříve xname)
  • vyberte a potvrďte termín konzulatce
  • Doodle je v anonymním režimu, pouze poradkyně vidí přihlášené zájemce
  • potvrzení o rezervaci termínu neobdržíte, stačí se v daný čas dostavit osobně do místnosti RB 332
  • v případě nejasností kontaktujte Akademické centrum – ac@vse.cz.

I nadále Akademické centrum nabízí pomoc také v českém či anglickém jazyce. V případě zájmu o tyto konzultace se studenti mohou obrátit na e-mail ac@vse.cz.

Odkazy na další zdroje informací o psychologické pomoci v souvislosti s válkou na Ukrajině:

www.linkasluchatko.cz
www.mvcr.cz

Психологічна допомога у зв’язку з вторгненням в Україну

Академічний центр і надалі продовжує надавати допомогу студентам, які отримали психологічні травми внаслідок воєнний дій в Україні. Вперше студентам пропонується допомога україномовного психолога. Студентів бажаючих отримати допомогу кваліфікованого психолога просимо зареєструватися в системі Doodle<https://doodle.com/meeting/participate/id/b682yZOe>. Реєстрація проводиться за допомогою імені-логіну VSE.

Doodle <https://doodle.com/meeting/participate/id/b682yZOe> діє в анонімному режимі , лише психолог володіє інформацією про реєстрацію студентів. Розширену інформацію можна отримати на ac@VSE.cz.

Жодне підтвердження про відвідування курсу психологічної допомоги не буде надаватися іншим особам, індивідуальне відвідування буде проводитись в аудиторії (RB 332) в попередньо домовлений час .
Також будуть надаватись консультації на Чеській та Англійській мовах.

Будь хто зі студентів яким довподоби цей варіант, просимо контактувати на електронну пошту ac@VSE.cz.