VŠE podepsala dohodu s Ekonomickou univerzitou v Bratislavě o poskytování programu double degree

Zástupci Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE) a Ekonomické univerzity v Bratislavě (EU) podepsali 14. května 2019 smlouvu o poskytování studijního programu typu double degree. Díky navázání této spolupráce mohou studenti Fakulty podnikohospodářské VŠE vyjet na semestr studovat na Obchodní fakultu EU v Bratislavě a naopak. Po ukončení studia double degree získají titul inženýr managementu na FPH a marketingu a obchodního managementu na Obchodní fakultě EU.

Smlouvu za VŠE podepsala rektorka VŠE prof. Hana Machková a děkan FPH prof. Ivan Nový. Za Ekonomickou univerzitu v Bratislavě připojil podpis rektor školy prof. Ferdinand Daňo a děkan Obchodní fakulty EU Ing. Peter Drábik.