VŠE se uchazečům představila v rámci online přednáškových dní Gaudeamus

Veletrh vzdělávání Gaudeamus Brno se tento podzim konat nemůže. Volbu dalšího studia však maturanti o rok odložit nemohou. Proto se Gaudeamus rozhodl pro studenty zorganizovat online přednáškové dny, během nich měli zájemci příležitost dozvědět se vše o možnostech studia a studentském životě. V rámci přednášek se představila také Vysoká škola ekonomická v Praze.

Online přednáška VŠE proběla ve středu 4. listopadu na Youtube kanálu a Facebooku Gaudeamus – veletrh vzdělání. Vedl ji prorektor pro studijní a pedagogickou činnost VŠE doc. Petr Dvořák. O přednášku zájemci nepřijdou, ani v případě že nestihli živé vysílání. Záznam přednášky je i po jejím skončení dostupný na webu Facebooku a na Youtube (přednáška začíná na 2 h 18 min).