VŠE uvítala korejskou delegaci z partnerské Seoul National University

V úterý 6. 9. 2022 přivítala prorektorka pro zahraniční vztahy, prof. Ing. Hana Machková, CSc., společně se zástupci Oddělení zahraničních styků na VŠE delegaci z korejské partnerské univerzity Seoul National University (SNU).

Delegace svou návštěvu zahájila na kolejích Jarov, kde pro ně ředitel kolejí Ing. Ota Zima, CSc., MBA připravil prezentaci a následnou prohlídku kolejí zakončenou obědem. Delegace dále pokračovala na VŠE na Žižkově, kde se setkala s prorektorkou VŠE, prof. Ing. Hanou Machkovou, CSc., a prohlédla si žižkovský kampus.

SNU byla založena v roce 1946 a je považována za nejprestižnější univerzitu v zemi. S VŠE spolupracuje již od roku 2006. VŠE má v Korejské republice celkem šest partnerských univerzit, na které každoročně vysílá v průměru 15 studentů.