Výsledky šetření mezi studenty a učiteli VŠE prokázaly vysokou proočkovanost proti covid-19

Vysoká škola ekonomická v Praze realizovala v minulých dvou týdnech anonymní anketní šetření mezi studenty a učiteli VŠE na téma covid-19. Počet respondentů byl mimořádně vysoký, v anketě odpovědělo celkem 9 248 studentů (63 % z celkového počtu aktuálně studujících). V případě učitelů oslovila VŠE všechny vyučující, včetně externistů (celkem 1 193 osob). Pravděpodobně proto je míra response nižší než u studentů (46,2 %). Celkem v anketě odpovědělo 548 učitelů.

Do průzkumu se zapojili studenti všech šesti fakult i všech stupňů studia. Průzkum ukázal, že 77,7 % respondentů má ukončeno očkování, 2,73 % respondentů je očkováno první dávkou a 2 % respondentů mají imunitu po prodělané nemoci.

Výsledky učitelské ankety byly následující: 91,1 % respondentů má ukončené očkování, 0,36 % dotázaných je očkováno první dávkou a 0,54 % má imunitu po prodělané nemoci.

Níže uvádíme grafy v podrobnějším členění. U učitelů uvádíme kvůli přehlednosti fyzické osoby, u studentů hodnoty procentní.

• Autor: Oddělení PR
  • Vytvořeno: