Využijte individuální konzultaci s kariérní poradkyní

2. února
2018

Nevíte, kam nasměrovat vaše kariérní kroky nebo už nějakou představu máte, ale nejste si jistí, že jste se vydali správným směrem? Využijte osobní konzultaci s kariérní poradkyní, která s vámi probere vše, co vás ke vstupu na trh práce zajímá. Společně najdete odpovědi např. na otázky jak zjistit, jaké zaměstnání vůbec chcete, jak s hledáním práce začít nebo jak napsat životopis na míru atd.

V rámci konzultace, která trvá 90 min, máte možnost dozvědět se více o průběhu výběrového řízení na konkrétní pozici (CV, pohovor, AC atd.) nebo kde a jak nejlépe hledat zaměstnání. Kariérní poradenství se orientuje zejména na tyto oblasti:

• vytýčení cíle výběrového řízení a strategie úspěchu
  • profil pracovního místa, kompetenční modely
  • jakou formu životopisu zvolit, jak napsat motivační dopis
  • výběrový pohovor a příprava na něj
  • Assessment Centre a psychologická diagnostika ve výběrovém řízení
  • adaptační procesy, zkušební lhůta

Jak se přihlásit?

Kariérové poradenství je určeno pro všechny studenty VŠE a také pro čerstvé absolventy VŠE (cca 2 roky po ukončení studia). Přihlašování probíhá prostřednictvím on-line registrace ve dvou termínech:

• Registrace na únor a březen 2018 budou spuštěny v úterý 6. 2. v 00:00 hod.
  • Registrace na duben a květen 2018 budou spuštěny na konci března, termín bude upřesněn

Pro přihlašování použijte heslo do InSISu. Pokud zjistíte, že jsou všechna místa již obsazená, můžete se v rámci online registrace hlásit i jako náhradníci – po uzavření registrací pište na rpc@vse.cz. V případě, že se uvolní místo, vás budeme kontaktovat.

Pro efektivnější využití času, který je pro jednotlivé studenty k dispozici, doporučujeme zaslat kariérové poradkyni v předstihu životopis v češtině i angličtině a případně i nástin problematiky, které byste se chtěli věnovat. O zaslání životopisu budete požádání e-mailem z RPC zhruba týden před plánovaným setkáním. Konzultace jsou časově omezeny (90 min.), proto, prosíme, dodržujte stanovené termíny.

Upozornění: Vaše přihláška je závazná. Pokud jste přihlášeni a nemůžete se konzultace ze závažných důvodů zúčastnit, informuje nás co nejdříve na rpc@vse.cz (nejpozději 24 hodin předem). Nabídneme vaše místo náhradníkům. Pokud tak neučiníte, nebude vám již umožněn přístup na další akce pořádané RPC, kde je potřeba registrace.