Zapojte se do eko výzvy s hrnečky FMV

S novým semestrem je tu nová eko výzva! Zapojte se také. Jste milovníky kávy? Chcete omezit spotřebu plastů z jednorázových kelímků a být tak šetrnější k životními prostředí? Fakulta mezinárodních vztahů podporuje projekt Klubu mladých politologů VŠE bez odpadu, a proto si pro studenty a zaměstnance VŠE připravila ve spolupráci s Kantýnou a café-barem Deštník tuto výzvu. Pořiďte si svůj FMV hrnek za výrobní cenu, kávu pak zakoupíte levněji.

Hrníčky FMV si můžete zakoupit přímo v Kantýně na VŠE (v přízemí NB za Infocentrem a šatnou). Pokud budete pro kávu chodit s tímto nebo jiným vlastním hrnkem, budete mít kávu o 3 Kč levnější. A navíc můžete vyhrát poukazy na konzumaci v café-baru Deštník a volné vstupné do areálu Hostivařské přehrady. Stačí sdílet fotografie s FMV hrnkem pod hashtagem #ekoFMV a #VSEbezodpadu.

Podmínky účasti v Eko výzvě:

• Být studentem bakalářského, magisterského či doktorského studia na VŠE
  • Pořídit fotografii, na které bude FMV hrnek
  • Zveřejnit ji v období od 18. 2. 2019 do 10. 5. 2019 dle níže uvedeného způsobu
  • Být followerem fakultního Instagramu (@fmv_vse) nebo fanouškem Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/ na Facebooku
  • Každý soutěžící může poslat nejvýše 3 příspěvky (v případě sdílení více fotografií se budou do soutěže počítat pouze první 3 v pořadí)

Jak fotografii zveřejnit:

• Využít k soutěžení Facebook a zaslat fotografii s popiskem do zpráv Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/

nebo

• Nahrát ji na svůj vlastní Instagram profil, doplnit krátkým (vtipným, zajímavým, originálním – fantazii se meze nekladou) popiskem a přidat ke svým libovolným hashtagům ještě #ekoFMV, #fmvvse a #VSEbezodpadu. V případě, že je profil na Instagramu soukromý, pošlete svou fotografii i s popiskem do zprávy na Facebooku.

Tři vítězné příspěvky vybere vedení FMV a studentský PR tým FMV.

Ceny:

1. místo: Voucher do café-baru Deštník na VŠE v hodnotě 2000,- Kč + 1x permanentka na sezonu 2019 do areálu Hostivařské přehrady.
  2. místo: Voucher do café-baru Deštník na VŠE v hodnotě 1000,-Kč+ 5 jednorázových vstupů do areálu Hostivařské přehrady.
  3. místo: 10 káv zdarma + 2x vstup do areálu Hostivařské přehrady.

Celé znění pravidel najdete zde.