Zapojte se do Volejbalové ligy VŠE a reprezentujte svou fakultu

Tradiční Volejbalová liga VŠE startuje začátkem zimního semestru 2002/21. Přihlásit svůj tým ale můžete už teď.
VŠE nabízí svým studentům kromě možnosti zapojit se do činnosti téměř třiceti studentských spolků také příležitost realizovat se na poli sportovním. Od akademického roku 2012/13 Cetnrum tělesné výchovy a sportu VŠE pořádá Volejbalovou ligu. Liga je soutěží reprezentačních týmů studentek a studentů z jednotlivých fakult školy, je výbornou příležitostí, jak se při studiu odreagovat sportem a zároveň podpořit týmového ducha fakulty. Hraje se systémem každá fakulta s každou, dvoukolově v zimním a letním semestru.

Do devátého ročníku Volejbalové ligy se můžete přihlásit u organizátora soutěže Jaroslava Boštičky (CTVS VŠE) – bosticka@vse.cz. Na soupisku fakulty je možno zapsat až patnáct hráčů. K dispozici je patnáct reprezentačních dresů každé fakulty.

Vítěznými týmy ročníku 2019/20 se stal reprezentační tým žen FPH a reprezentační tým mužů FFÚ. Letošní ročník byl významně ovlivněn restriktivními epidemiologickými opatřeními proti riziku šíření koronaviru COVID-19. Z toho důvodu bylo odehráno pouze podzimní kolo v zimním semestru.

Více informací na webu Volejbalové ligy VŠE a na Facebooku Volejbal na VŠE.