Jedenáctý ročník odborného semináře Národní účetní rady proběhne online 4. 12.

Dovolujeme si vás pozvat již na 11. ročník tradičního odborného semináře pořádaného Národní účetní radou. Uskuteční se 4. prosince od 9 do 16 h online. Během streamu vystoupí také odborníci z Fakulty financí a účetnictví VŠE.
Hlavním tématem letošního semináře budou nejen novinky v oblasti účetnictví, daní a auditu, ale zejména dopady mimořádných opatření proti pandemii COVID-19 a správné postupy jejich řešení v účetnictví, auditu a daních. Stejně jako i v minulých letech budou představeny nové interpretace účetních předpisů připravené Národní účetní radou za uplynulý rok.

Seminář je určen pro účetní, auditory, daňové poradce, finanční ředitele, zaměstnance Finanční správy, studenty vysokých škol a další odbornou veřejnost. Účast na semináři se daňovým poradcům, auditorům a certifikovaným účetním započítává do plnění kontinuálního profesního vzdělávání ve výši šesti hodin.

Program a další informace jsou dostupné na webu Komory daňových poradců ČR.