9. ročník Prague International Week na VŠE /10.-14. 6./

Již po deváté přivítají pracovníci Oddělení zahraničních styků (OZS) své kolegy ze zahraničních oddělení partnerských univerzit na akci s názvem Prague International Week. Cílem této akce je především sdílení zkušeností s organizací studentských a učitelských mobilit na jednotlivých školách a možnosti zapojení do projektů mezinárodní spolupráce.

Akce probíhá ve dnech 10. – 14. června 2019 a účastní se jí celkem 21 koordinátorů pro mezinárodní vztahy z 18 škol z 13 zemí. Pracovníci OZS si tak mohou vyměnit své zkušenosti například s kolegy z Francie, Švédska, Portugalska, Německa, Velké Británie, USA či Kanady.

Oddělení zahraničních styků připravilo pro účastníky Prague International Week bohatý program. Mají možnost vyslechnout řadu přednášek týkajících se mezinárodních programů na VŠE, procesu digitalizace v rámci internacionalizace a správy sociálních sítí. Budou se mimo jiné podílet také na diskuzích a workshopech spojených s administrativní i praktickou stránkou realizace studentských a učitelských mobilit. Nechybí ani prezentace podnikatelského akcelerátoru xPORT a návštěva kolejí VŠE. Součástí týdenního setkání je také zajímavý kulturní a společenský program, který nabízí například prohlídku Prahy, návštěvu Kutné Hory či přednášku o české kultuře a historii.