Zavzpomínejte na svá studentská léta na Absolventském večeru VŠE /9. 11./

Také se vaše studentská léta proměnila v minulost? Přijďte na ně zavzpomínat se svými bývalými spolužáky, vedením VŠE a vyučujícími na Absolventský večer VŠE, který se uskuteční v sobotu 9. listopadu.

Akci slavnostně zahájí Symfonický orchestr VŠE ve Vencovského aule. Poté v panelové diskuzi vystoupí rektorka VŠE i děkani jednotlivých fakult, kteří společně představí vývoj a strategické záměry Vysoké školy ekonomické v Praze a jejích šesti fakult. Součástí programu je také „dezert s děkanem“, během tohoto setkání si budete moci popovídat s aboslventy vaší fakulty i děkanem. Hlavním kulturním programem bude vystoupení zpěváka skupiny Kabát Josefa Vojtka a smyčcového tria INFLAGRANTI v Atriu Rajské budovy. Těšit se můžete také na gastronomický zážitek – raut s vybranými delikatesami. Na závěr večera zazní k poslechu i tanci hity od 80. let až po současnost.
Během večera bude k dispozici fotokoutek, kde můžete zapózovat sami nebo s přáteli. Jako dárek a památku si pak odnesete vytištěnou fotografii.

Přijměte naše pozvání a přijďte strávit příjemný sobotní večer v okruhu vašich spolužáků, vedení školy a vyučujících. Registrujte se ZDE.

Těšíme se na vás!

Videopozvánka:

 

Rámcový program:

17:00 – Registrace účastníků, welcome drink
18:00 – Slavnostní zahájení akce: přivítání účastníků rektorkou VŠE, vystoupení Symfonického orchestru VŠE
18:30 – Slovo paní rektorky s děkany
19:30 – Raut
20:30 – „Dezert s děkanem“
21:00 – Vystoupení tria INFLAGRANTI a Josefa Vojtka
22:00 – Video-diskotéka
23:00 – Ukončení akce

Absolventský večer se koná v areálu na Žižkově v Atriu Rajské budova a přilehhlých prostorách.

Další informace najdete na webu a na Facebooku Absolventský večer VŠE.