Akademičtí pracovníci VŠE se mohou registrovat pro očkování proti covid-19 od pondělí 3. 5. 2021

Rektorka VŠE prof. Machková obdržela od ministra školství, mládeže a tělovýchovy pana Roberta Plagy informaci o tom, že se od 3. května do 15. června 2021 budou moci akademičtí pracovníci vysokých škol registrovat pro očkování proti covid-19. V rámci této prioritní skupiny budou zájemci řazeni podle věku. Registrace pro osoby starší 55let byla již spuštěna, a proto rektorka VŠE prosí akademické pracovníky, kteří spadají do kategorie 55+, aby se registrovali běžným způsobem.

Akademičtí pracovníci, kteří jsou mladší 55 let a mají s VŠE uzavřenou pracovní smlouvu, obdrží podrobné informace formou e-mailu. Potvrzení o zaměstnání vystavené na jméno bude pro tyto akademické pracovníky k dispozici ke stažení v Intranetovém portálu personálního a mzdového informačního systému EGJE, na adrese: https://zam.vse.cz/. Registrace pro očkování je možná bez potvrzení.

Administrativní pracovníci bohužel do prioritní skupiny zařazeni nebyli a musí vyčkat na to, až bude pro očkování otevřena jejich věková skupina.

Informační leták ke stažení: MZČR info leták – očkování akademici

• Autor: Oddělení PR