Česká spořitelna bude generálním partnerem VŠE i v roce 2019

V centrále České spořitelny dnes podepsala rektorka prof. Hana Machková smlouvu o spolupráci s generálním partnerem VŠE Českou spořitelnou. Za Českou spořitelnu se podpisu mimo jiné zúčastnili člen představenstva Ing. Pavel Kráčmar a ředitel úseku komunálního financování Ing. Milan Hašek, absolvent Fakulty mezinárodních vztahů.

Česká spořitelna je generálním partnerem VŠE již 17 let a spolupráce s touto bankou je pro VŠE zcela zásadní“, uvedla rektorka VŠE Hana Machková . Česká spořitelna podporuje řadu našich projektů. Například finančně podporuje vědecké časopisy, konference, studentské spolky, zahraniční spolupráci i velké společenské akce, kterými jsou Ples VŠE, Absolventský večer nebo talentovou soutěž pro studenty VŠE hledá talent.“

Spolupráce mezi Českou spořitelnou a Vysokou školou ekonomickou je velmi intenzivní i v nefinanční rovině. Česká spořitelna je významným zaměstnavatelem absolventů VŠE, poskytuje studentům VŠE možnost stáží, odborníci z ČS vystupují s přednáškami na půdě školy a pravidelně také pomáhají s kvalifikačními pracemi studentů. Jsme také rádi, že bývalý generální ředitel České spořitelny Gernot Mittendorfer, dnes člen představenstva mateřské společnosti Erste Group, je členem mezinárodního poradního sboru rektorky (International advisory board).

• Autor: Oddělení PR
  • Vytvořeno: