Den otevřených dveří cizojazyčných programů /2. 3./

Vysoká škola ekonomická v Praze zve zájemce o studium bakalářských a navazujících magisterských programů v ANGLIČTINĚ na jarní den otevřených dveří. Zúčastnit se můžete online i osobně.
Poznejte VŠE a nabízené programy, seznamte se s koordinátory a vyslechněte postřehy současných studentů nebo absolventů anglických programů… Nezmeškejte příležitost zeptat se na to, co zajímá právě vás! Podrobnosti najdete na speciálním webu openhouseday.vse.cz.
VŠE nabízí v angličtině čtyři BAKALÁŘSKÉ a osm navazujících MAGISTERSKÝCH programů. Většina z nich má úzávěrku přihlášek 30. dubna 2022, nicméně program Bachelor of Business Administration až 10. června. Podmínky přijetí se u programů liší. Školné je stanoveno jednotně na 3 800 EUR/akademický rok.