Den otevřených dveří FMV: Zjistěte vše o studiu na Fakultě mezinárodních vztahů /18. 1./

VŠE nabízí na svých šesti fakultách pro akademický rok 2020/2021 možnost studia 24 bakalářských a 37 navazujících magisterských studijních programů vyučovaných v češtině nebo angličtině. Podrobnosti o nich – informace o fakultách, přijímacím řízení, studiu i studentském životě – se zájemci v průběhu ledna mohou dozvědět mimo jiné během dnů otevřených dveří jednotlivých fakult.

Den otevřených dveří Fakulty mezinárodních vztahů se koná v sobotu 18. ledna 2020 od 10 h v areálu VŠE na Žižkově.

Program:

• Fakultní přednáška: informace o studiu na Fakultě mezinárodních vztahů (FMV) od vedení fakulty a současných studentů
  • Přednášky o jednotlivých programech: současní studenti představí jednotlivé programy
  • Prohlídka školy pro zájemce

O fakultě

Bakalářské studium na Fakultě mezinárodních vztahů (FMV) kombinuje výuku obecných ekonomických předmětů a kurzů, které dávají absolventům jednotlivých programů odlišné znalosti a možnost se profilovat. Připraví tak studenty na navazující magisterské studium i na práci na vysokých manažerských pozicích v mezinárodních firmách či v různých institucích a organizacích. Podívejte se do sekce Absolventi na úspěšnou kariéru těch, které můžete znát.

Proč studovat na FMV?

Studiem na FMV získáte velmi kvalitní a mezinárodně uznatelné vzdělání, kterým nastartujete svoji kariéru. Kromě studia odborných předmětů budete pracovat i na svých jazykových dovednostech – každý absolvent studia ovládá na výborné úrovni alespoň dva světové jazyky. FMV vám nabízí jedinečné možnosti studia v zahraničí. Kromě studijního pobytu můžete jet do zahraničí v rámci pracovní stáže, ta se navíc uznává jako plnohodnotná část studia a získáte za ní kredity.
Na FMV nebudete osamoceni. Na začátku studia vám zkušenější spolužáci pomohou s adaptací na vysoké škole v rámci mentoring programu a můžete se také zapojit do aktivit mnoha studentských organizací.

Informace pro uchazeče a přehled studijních programů
Facebooku FMV VŠE Přidej se k nám
Elektronická přihláška ke studiu
Uchazeči se specifickými studijními požadavky najdou podrobnosti k přijímacímu řízení na webu Střediska handicapovaných studentů VŠE.