Den otevřených dveří FPH: Zjistěte vše o studiu na Fakultě podnikohospodářské /1. 2./

VŠE nabízí na svých šesti fakultách pro akademický rok 2019/2020 možnost studia 27 bakalářských a 37 navazujících magisterských studijních oborů a programů vyučovaných v češtině nebo angličtině. V průběhu ledna a února zájemcům o studium představujeme jejich kompletní nabídku. Důležité informace lze získat také během Dnů otevřených dveří jednotlivých fakult.

Pokud máte zájem o studium na Fakultě podnikohospodářské VŠE (FPH), určitě byste si neměli nechat ujít Den otevřených dveří fakulty, který proběhne v pátek 1. února 2019 v žižkovském areálu VŠE.

FPH patří k nejuznávanějším fakultám se zaměřením na management a byznys ve střední a východní Evropě. Jako jediná v České republice získala uznávanou mezinárodní akreditaci EQUIS, kterou má jen 170 z celkového počtu asi 15 tisíc na byznys zaměřených fakult světa. FPH se tak řadí mezi 1 % nejlepších byznys škol na světě.
Obory FPH se rovněž jako jediné z České republiky pravidelně umísťují v prestižním celosvětovém žebříčku Financial Times. V roce 2018 fakulta obsadila v tomto žebříčku neuvěřitelné 22. místo a zařadila se tak po boku špičkových univerzit, jako jsou španělská Esade Business School či rakouská Vienna University of Economics and Business.

FPH je velmi úzce propojená s praxí. Fakulta má asi 100 smluvních firemních partnerů, mezi kterými jsou např. firmy Amazon, Unilever, Škoda Auto, Plzeňský Prazdroj, Coca Cola, Nestlé či L’Oréal. Absolventi FPH se velmi dobře uplatňují na trhu práce, a to v mezinárodních korporacích, v malých a středních podnicích, kulturních a neziskových organizacích nebo jako zakladatelé vlastních firem.

V akademickém roce 2018/19 nabízí FPH studium v následujících bakalářských oborech:

FPH dále nabízí studium v následujících magisterských oborech:

Bakalářské i magisterské studijní obory lze na FPH studovat pouze prezenčně. Termín podávání přihlášek pro zájemce o české studijní programy je 30. dubna 2019. U anglicky vyučovaných programů jsou podmínky a termíny pro přihlašování k nalezení vždy na webu programu.
Podrobné informace k odevzdávání přihlášek a přijímacím zkouškám jsou k dispozici na fph.vse.cz nebo na neformálním webu myfph.cz.