Den otevřených dveří FPH: Zjistěte vše o studiu na Fakultě podnikohospodářské /31. 1./

VŠE nabízí na svých šesti fakultách pro akademický rok 2020/2021 možnost studia 24 bakalářských a 37 navazujících magisterských studijních programů vyučovaných v češtině nebo angličtině. Podrobnosti o nich – informace o fakultách, přijímacím řízení, studiu i studentském životě – se zájemci v průběhu ledna mohou dozvědět mimo jiné během dnů otevřených dveří jednotlivých fakult.

Den otevřených dveří Fakulty podnikohospodářské (FPH) se koná v pátek 31. ledna 2020 od 10 h do 12:30 h v žižkovském areálu VŠE.

Program
Vyučující, studijní referentky i současní studenti budou zájemce o studium informovat o bakalářských i magisterských studijních programech, možnostech studia v zahraničí, podmínkách přijímacího řízení, vzorových studijních plánech, kreditovém systému, životě na kolejích i o tom, jak si vytvořit rozvrh.

Během dne otevřených dveří proběhne také komentovaná prohlídka kampusu.

O fakultě

FPH je jednou ze šesti fakult Vysoké školy ekonomické v Praze. Díky akreditaci EQUIS se řadí mezi 1 % nejlepších byznys škol světa. Fakulta podnikohospodářská vyniká vysokou kvalitou poskytovaného vzdělání a vědeckých výstupů, ale i úzkým propojením s praxí. Spolupracuje s více než stovkou firemních partnerů, např. Amazon, Unilever, Škoda Auto, Plzeňský Prazdroj či L’Oréal, kteří jsou zapojeni do výuky a poskytují studentům odborné praxe.

Web pro uchazeče myfph.cz
Fakultní Facebook
Jak podat přihlášku na FPH
Elektronická přihláška ke studiu
Uchazeči se specifickými studijními požadavky najdou podrobnosti k přijímacímu řízení na webu Střediska handicapovaných studentů VŠE.

Své dotazy mohou zájemci psát přímo na e-mail prfph@vse.cz či studijní referentce Haně Dudové (dudova@vse.cz).