Den otevřených dveří MBA programu Nemovitosti a jejich oceňování /17. 5./

Fakulta financí a účetnictví srdečně zve všechny zájemce o studium MBA programu Nemovitosti a jejich oceňování (MBARE) na den otevřených dveří, který proběhne v pátek 17. května 2019 od 14 h do 16 h na Vysoké škole ekonomické v Praze (Nová budova 177 A).

Využijte příležitost navštívit výuku již 11. soustředění 1. ročníku MBARE, setkejte se s vedením tohoto programu i některými lektory a zjistěte o studiu více.

O MBA programu MBARE

Program poskytuje ucelený pohled na odvětví nemovitostí. Určen je všem, kteří mají zájem rozvíjet své znalosti o trhu s nemovitostmi, o jeho ekonomickém, právním a technickém rámci. Cílem programu MBA Nemovitosti a jejich oceňování je poskytnout účastníkům znalosti potřebné pro činnost odborníka na trhu s nemovitostmi, jako jsou mikroekonomické a makroekonomické souvislosti trhu s nemovitostmi, podmínky financování a investic na trhu s nemovitostmi, a to vše na podkladě tržního oceňování nemovitostí. Účastníci se ovšem dozví i o oceňování nemovitostí podle cenových předpisů.

Druhý běh začíná již na podzim 2019! V případě zájmu o studium se hlaste Bc. Haně Bábíkové, koordinátorce MBARE – hana.babikova@vse.cz, tel. č.: (+420) 770 159 372.

Více informací o programu MBARE najdete na mbare.vse.cz.