Den otevřených dveří pro bakalářské a navazující magisterské cizojazyčné programy /13. 3./

Vysoká škola ekonomická srdečně zve všechny zájemce o studium cizojazyčných bakalářských a navazujících magisterských programů na Den otevřených dveří, který se uskuteční ve středu 13. března 2019 v Rajské budově v areálu VŠE na Žižkově.

Den otevřených dveří je skvělá příležitost pro všechny budoucí studenty i rodiče prohlédnout si školu, seznámit se osobně s koordinátory jednotlivých programů a dozvědět se všechny potřebné informace nejen o studiu, ale i o studentském životě na VŠE.

Cizojazyčné programy jsou vyučovány v anglickém jazyce a absolventi získávají nespornou konkurenční výhodu v mezinárodním prostředí.

V současné době nabízí Vysoká škola ekonomická tři anglicky vyučované bakalářské studijní programy:

Školné je u všech programů stanoveno na 3 800 EUR/akademický rok. Informační schůzka pro zájemce o bakalářské programy proběhne 13. března od 17 hodin v místnosti RB 211.

Uchazeči o cizojazyčné navazující magisterské studium si mohou vybrat z deseti programů:

Školné je u všech programů stanoveno na 3 800 EUR/akademický rok. Informační schůzka pro zájemce o magisterské programy proběhne 13. března od 18 hodin v místnosti RB 211.

 

Věděli jste, že…

… v cizojazyčných programech studují studenti z více než 30 zemí světa?

… výuka v cizojazyčných programech probíhá v malých skupinách?

… studenti cizojazyčných programů mají všechny výhody spojené se statusem studenta včetně možnosti získat prospěchové stipendium?

… studentům jsou k dispozici vysokoškolské koleje na Jarově?

… studenti mohou vyjet na semestr do zahraničí v rámci partnerské sítě 250 škol po celém světě?