Den otevřených dveří pro zájemce o bakalářské a navazující magisterské studium v angličtině /4. 3./

Vysoká škola ekonomická srdečně zve všechny zájemce o studium cizojazyčných bakalářských a navazujících magisterských programů na Den otevřených dveří, který se uskuteční ve středu 4. března 2020 v Rajské budově v areálu VŠE na Žižkově.

Den otevřených dveří je skvělá příležitost pro všechny budoucí studenty i rodiče prohlédnout si školu, seznámit se osobně s koordinátory jednotlivých programů a dozvědět se všechny potřebné informace nejen o studiu, ale i o studentském životě na VŠE. Cizojazyčné programy jsou vyučovány v anglickém jazyce a absolventi získávají nespornou konkurenční výhodu v mezinárodním prostředí.

V současné době nabízí Vysoká škola ekonomická čtyři anglicky vyučované bakalářské studijní programy:

Školné je u všech programů stanoveno na 3 800 EUR/akademický rok. Informační schůzka pro zájemce o bakalářské programy proběhne 4. března od 17 hodin v místnosti RB 211 (událost na Facebooku).

Uchazeči o cizojazyčné navazující magisterské studium si mohou vybrat z osmi programů:

Školné je u všech programů stanoveno na 3 800 EUR/akademický rok. Informační schůzka pro zájemce o magisterské programy proběhne 4. března od 18 hodin v místnosti RB 211 (událost na Facebooku).