Gaudeamus Praha 2024 – budeme tam! Stavte se! /23.-25. 1./

Jako každý rok, také letošní leden patří pražskému veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus. A ani letos na něm nebudeme chybět.

Stavte se za námi od úterý 23. ledna do čtvrtka 25. ledna mezi 8.30 a 16.00 (ve čtvrtek do 15.00) v PVA EXPO Praha v Letňanech, v hale č. 4, stánek  č. 36.

Čekají na vás studenti z jednotlivých fakult. Můžete je vyzpovídat, jak se jim na VŠE studuje, zda lze studium skloubit s prací, jak vypadá studentský život, koleje atd. Zeptat se na vše, co vás na studiu na VŠE zajímá.

Každý z výstavních dní můžete přijít na přednášku, kde vám studenti během dvaceti minut představí VŠE v kostce. Přednášky se konají v 1. patře vstupní haly v:

• úterý od 12.05
  • středa od 12.30
  • čtvrtek od 11.40

Pro pedagogy jsou připraveny přednášky v pedagogickém centru, na nich budeme představovat náš nový projekt VŠExpedice.

• úterý od 12.30
  • středa od 12.55
  • čtvrtek od 11.05

A hlavně, pro letošní rok jsme si připravili zbrusu nový stánek. Těšíme se na viděnou.