Zastavte se na International & Study Abroad Fair 2019 /5. 11./

Oddělení zahraničních styků pořádá International & Study Abroad Fair 2019. Uskuteční se v úterý 5. 11. 2019, od 10 h do 15 h, v atriu Rajské budovy a určený je všem zájemcům o studium v zahraničí. Získají zde informace o možnostech studia v zahraničí i o jednotlivých partnerských školách VŠE, kde je možné pobyt realizovat.

O své zkušenosti se studiem na partnerských školách se podělí přímo zahraniční studenti, kteří na VŠE právě studují, nebo studenti VŠE, kteří semestr v zahraničí již absolvovali. K dispozici bude také informační stánek OZS, kde budou vaše dotazy tykající se studia v zahraničí zodpovídat pracovníci zahraničního oddělení. Naleznete zde i informační stánek cizojazyčných programů na VŠE, jejichž součástí je ve většině případů i semestrální výjezd do zahraničí.

Návštěvu této akce vřele doporučujeme i studentům, kteří byli vybráni ke studiu v zahraničí v LS 2019/2020, a rádi by získali ještě další praktické informace ke svému pobytu.