Letní sportovní kurzy

18. května
2018

Centrum tělesné výchovy a sportu (CTVS) vypsalo jako již tradičně letní sportovní kurzy pro studenty a absolventy. Osmnáct různorodých kurzů probíhá od 8. června do 15. září 2018. Registrace jsou možné až do 7. září 2018 do 9 h.

Chcete se zdokonalit v nějaké sportovní disciplíně, nebo jen nevíte co s volným časem o prázdninách a rádi byste ho strávili s fajn lidmi a dobře se při tom bavili? Vyberte si ze široké škály sportovních aktivit i lokalit nejen v Česku, ale také v zahraničí.

Na Elbě na vás čeká potápění a turistika, v Itálii se zapojíte např. do volejbalu, beachvolejbalu, plavání aerobiku atd., u Máchova jezera si osvojíte Tai-Či, na Lipně zkrotíte windsurf, v Dobronicích se můžete věnovat fitness či míčovým hrám. Pokud máte rádi hory, vydejte se do oblasti Malé a Velké Fatry na pěší výlety či poznejte Jizerské hory ze sedla horského kola. Podrobnosti k jednotlivým kurzům a informace k přihlašování najdete zde – studentizde – absolventi.

Seznam letních sportovních kurzů:

• kurz Elba
  • kurz Tenis