Mediální partnerství s Hospodářskými novinami: Čtěte placené články zdarma přes eduroam!

S radostí oznamujeme nové mediální partnerství s Hospodářskými novinami. Díky tomuto partnerství mohou naši studenti využívat jedinečnou výhodu – číst placené články na webu hn.cz zcela zdarma. Jak to funguje? Je to jednoduché! Pokud jste přihlášeni na internet prostřednictvím naší bezdrátové sítě eduroam, automaticky se vám zpřístupní všechny placené články na webu Hospodářských novin.

Toto partnerství je dalším krokem k posílení vzdělávacích zdrojů pro naše studenty a poskytnutí přístupu k aktuálním a kvalitním informacím z oblasti ekonomiky, byznysu a dalších odvětví. Věříme, že tato spolupráce přinese mnoho přínosů a obohatí studijní zkušenosti našich studentů.

Nezapomeňte se připojit k eduroam a začít číst!

Technické upozornění: Přístup k placeným článkům funguje skrze ověřování IP adresy, kterou přiděluje naše síť. Pokud využíváte VPN službu, přístup k placeným článkům nebude možný. Stejný problém může nastat při používání funkce Soukromý přenos na zařízeních Apple. Doporučujeme tedy si toto nastavení vypnout.