Mimořádné přihlašování na semestrální výměnné pobyty v zahraničí v LS 2021 /8.-14. 9./

Oddělení zahraničních styků VŠE vyhlašuje mimořádné přihlašování na semestrální výměnné pobyty v letním semestru 2020/2021 pro studenty bakalářského i navazujícího magisterského studia. Studenti si můžou vybírat z více než 130 míst na partnerských školách v Evropě i zámoří a mohou si podat přihlášku nejen v angličtině, ale i němčině, francouzštině či španělštině. V rámci mimořádného přihlašování jsou nabízena místa, která nebyla obsazena během přihlašování, jež se konalo v únoru/březnu 2020. V loňském roce si přihlášku v rámci mimořádného přihlašování na magisterské výměnné pobyty podalo celkem 48 studentů.

Harmonogram přihlašování:

8.-14. 9. 2020, 15 h     elektronické přihlašování prostřednictvím InSIS
16. 9.     jazykový test pro studenty bez doložitelné jazykové znalosti na úrovni B2
18. 9.     zveřejnění výsledků (rozpis studentů na jednotlivé školy)

Přesná kritéria a podmínky účasti na mimořádném přihlašování a předběžný seznam nabízených míst naleznete zde. (Zveřejněná nabídka může být doplňována a aktualizována, a to až do otevření přihlášek v InSIS 8. 9. 2020.)

Aktuality najdete také na Facebooku VSE Study Abroad a Instagramu vse_studyabroad.