Ministr zahraničních věcí ČR Tomáš Petříček bude debatovat se studenty VŠE /5. 11./

Junior Diplomat Initiative a Klub mladých politologů pořádají ve spolupráci z Fakultou mezinárodních vztahů VŠE debatu s ministrem zahrančiních věcí ČR. Online debata proběhne 5. listopadu od 16 h, moderovat ji bude Pavel Hnát, proděkan Fakulty mezinárodních vztahů.

Sledovali jste průběh prezidentských voleb v USA? Rádi byste se dozvěděli, jak jejich výsledek ovlivní česko-americké vztahy? Jsou dobré česko-americké vztahy pro Česko prioritou? A jaké jsou další priority české zahraničí politiky? Diskutujte s Tomášem Petříčkem, současný ministr zahraničí České republiky přijal pozvání do debaty se studenty VŠE.

Akce je určena pro všechny studenty se zájmem o diplomacii a mezinárodní vztahy. Pro úspěšnou registraci je potřebné vyplnit následující formulář. Debata navazuje na předchozí debaty s ministrem zahraničích věcí na FMV v letech 2015, 2016 a 2018.