Na VŠE se konal International & Study Abroad Fair 2023

Ve středu 29. listopadu 2023 se v atriu Rajské budovy konal další ročník International & Study Abroad Fair (IS&F) pořádaný Oddělením zahraničních styků (OZS). Studenti VŠE měli možnost přijít a blíže se seznámit se studiem v zahraničí a s možnostmi, které škola nabízí.

V atriu Rajské budovy bylo připraveno 17 stánků reprezentujících 42 partnerských univerzit, na kterých zahraniční a domácí studenti, kteří na dané škole studovali, poskytovali zájemcům cenné rady, tipy a informace o specifikách jednotlivých škol a zemí. Současně byl k dispozici i informační stánek OZS, na kterém pracovníci zahraničního oddělení zodpovídali dotazy týkající se nabídky studia v zahraničí a podmínek jednotlivých výběrových řízení.

Na konci akce proběhla volba nejlepšího stánku, při které byla posuzována zejména příprava materiálů a přístup ke studentům. Ocenění za nejlepší stánky si odnesli studenti reprezentující Argentinu, Německo a Japonsko.

Souběžně s IS&F zahájilo OZS další ročník fotosoutěže. Od 28.11 do 17.12.2023 budou v atriu Rajské budovy vystaveny fotografie studentů VŠE z jejich zahraničních studijních pobytů či pracovních stáží uskutečněných v loňském akademickém roce. Celkem 62 fotografií si můžete prohlédnout také online a současně můžete vybrat v hlasování tu nejlepší.

Děkujeme všem studentům, kteří se do akce zapojili.