Národohospodářská fakulta zve uchazeče na den otevřených dveří /10. 1./

VŠE nabízí na svých šesti fakultách pro akademický rok 2020/2021 možnost studia 24 bakalářských a 37 navazujících magisterských studijních programů vyučovaných v češtině nebo angličtině. Podrobnosti o nich – informace o fakultách, přijímacím řízení, studiu i studentském životě – se zájemci v průběhu ledna mohou dozvědět mimo jiné během dnů otevřených dveří jednotlivých fakult.

Den otevřených dveří Národohospodářské fakulty se koná v pátek 10. ledna 2020 od 10 do 12:30 h v Likešově aule v areálu VŠE na Žižkově.

Program:

• Úvodní slovo děkana
  • Vystoupení proděkana pro studium
  • O testech OSP společnosti SCIO
  • Prezentace studentů přibližující život na Národohospodářské fakultě
  • Diskuse, odpovědi na dotazy, osobní setkání s pedagogy
  • Pro zájemce prohlídka areálu VŠE
  • Předpokládané ukončení programu je v 11:30 hodin

O fakultě

Národohospodářská fakulta VŠE (NF) nabízí zájemcům o studium možnost získat univerzitní ekonomické vzdělání založené na výuce tradičních národohospodářských disciplín. V bakalářském stupni studia si mohou studenti vybírat ze studijních programů sahajících od ekonomické teorie přes hospodářskou politiku až po veřejnou správu a regionální rozvoj, s uplatněním nejen v institucích státní správy, ale i v podnikání.

O zájmu o studium i o prestižním postavení NF v nabídce ekonomického vzdělání svědčí mimo jiné i skutečnost, že se fakulta po několik let pravidelně umísťuje na pomyslných stupních vítězů ve studentských či odborných žebříčcích nejlepších ekonomických fakult v ČR. Studijní programy fakulty připraví studenty na úspěšný výkon profese ekonoma nejen v prestižních domácích a zahraničních institucích, ale i ve významných firmách. V oblasti businessu působí sedmdesát procent absolventů NF.

Informace pro uchazeče a přehled studijních programů
Informace o přijímacím řízení na NF
Fakultní web
Elektronická přihláška ke studiu
Uchazeči se specifickými studijními požadavky najdou podrobnosti k přijímacímu řízení na webu Střediska handicapovaných studentů VŠE.

Foto z minulých dnů otevřených dveří NF: