Nový horizont pro výzkum Číny: Dr. Garlick získal grant Horizon Europe

S potěšením oznamujeme, že Dr. Jeremy Alan Garlick, významný člen Fakulty mezinárodních vztahů, získal prestižní grant z programu Horizon Europe na inovativní projekt „European Hub for Contemporary China“.

O projektu

Cílem projektu „European Hub for Contemporary China“ je vytvořit komplexní digitální platformu, která bude sdružovat znalosti a výzkum o současné Číně. Projekt usiluje o propojení sítě odborníků, vědců a institucí napříč Evropou, podporu spolupráce a podporu hlubšího porozumění roli Číny v moderním světě.
Dr. Garlick, který je známý svým rozsáhlým výzkumem a odbornými znalostmi o Číně, bude hrát klíčovou roli při řízení tohoto projektu.

Dopad a význam

Tento grant a následný projekt podtrhují závazek VŠE podporovat mezinárodní výzkumnou spolupráci a přispívat ke globálním znalostním sítím. “ European Hub for Contemporary China“ je předurčen k tomu, aby se stal důležitým zdrojem informací pro vědce, politiky, podniky a všechny, kteří se zajímají o globální vliv Číny.
Jsme nadšeni potenciálem tohoto projektu a jsme přesvědčeni, že významně přispěje k pochopení současné Číny v Evropě.

Více informací o Dr. Jeremy Alanu Garlickovi a jeho práci naleznete v níže uvedeném videu.

Gratulujeme Dr. Garlickovi k tomuto pozoruhodnému úspěchu. Komunita VŠE je hrdá na to, že může podporovat a oslavovat úspěchy členů naší fakulty v jejich vědeckém úsilí.

Nový horizont pro výzkum Číny: Dr. Garlick získal grant Horizon Europe