Online informační schůzka pro zájemce o studium v zahraničí /3. 11./

Chtěli byste během svého studia na VŠE vyjet na semestrální výměnný pobyt do zahraničí? Právě pro vás je určena informační schůzka, kterou 3. listopadu pořádá Oddělení zahraničních styků. Během informační schůzky se dozvíte podrobnosti o semestrálních výměnných pobytech (např. programu Erasmus+), přihlašování a nabídce partnerských škol. Vítáni jsou studenti všech fakult i ročníků.

Na informační schůzku budou poté navazovat 4. listopadu i online konzultační hodiny prostřednictvím MS Teams. Během nich budou mít zájemci příležitost zeptat se na cokoliv, co během schůzky nezaznělo.

Informační schůzka 3. 11. 2020 17:00-18:00 online v MS Teams – tým Exchange 2021-22, kanál: COME AND ASK – VSE International Office
Konzultační hodiny 4. 11.  10:30-11:30 online v MS Teams – tým Exchange 2021-22, kanál: COME AND ASK – VSE International Office

Heslo pro připojení k týmu: x2ri7cn
Záznam informační schůzky bude následně dostupný na VŠE Microsoft Teams.