Oslavte začátek akademického roku na VŠEFESTU /2.10./

Přijďte s kamarády a spolužáky oslavit start nového akademického roku na VŠEFEST. Čtvrtý ročník studentského open-air festivalu proběhne 2. října od 16 do 21 h tradičně v areálu kolejí VŠE na Jarově. Vstup je zdarma.

I letos čeká návštěvníky bohatý program, v jehož rámci vystoupí čtyři studentské kapely z VŠE – Čára, Latecomers, Otherway a Metalcraft – a také Orchestr VŠE či folklorní soubor Gaudeamus. Těšit se  můžete nejen na širokou nabídku nealkoholických nápojů zdarma a pestrou nabídku občerstvení, ale také na aktivity na stáncích sponzorů a studentských spolků z VŠE. Na VŠEFEST zavítají také zástupci projektu Loono, který se zaměřuje na prevenci onkologických onemocnění. Chybět nebude ani festivalová hra a soutěže o hodnotné ceny. Akce je, stejně jako v předchozích letech, nealkoholická.

Během uplynulých tří ročníků festival představil 12 studentských kapel a 40 spolků, uvítal přes 5500 návštěvníků a bylo rozdáno více než 7000 nealko drinků. VŠEFEST pořádá pod záštitou Vysoké školy ekonomické v Praze studentský klub All Arts Club, který tak dokazuje, že studenti VŠE nejsou jen dobří ekonomové, ale že jsou mezi nimi i umělci a lidé s různorodými zájmy a dobrými nápady. Partnerem akce jsou Česká spořitelna a Penta, organizační podporu poskytuje SÚZ VŠE.

Podrobný program najdete na Facebooku.