Studenti druhého ročníku se mohou registrovat na zahraniční pobyty v letním semestru 2021 /6.-15. 7./

Oddělení zahraničních styků VŠE (OZS) zveřejnilo nabídku míst pro nadcházející přihlašování na semestrální výměnné pobyty v LS 2021 pro studenty 2. ročníku bakalářského studia. Studenti si budou moci vybírat z míst na partnerských školách v Evropě i v zámoří. Přihlášku lze podat nejen v angličtině, ale i v dalších jazycích.
Studenti podávající přihlášku v němčině nebo španělštině, kteří nemají doloženou úroveň jazyka B2, se mohou do 15. 7. 2020 nechat přezkoušet na příslušné katedře. Pro více informací kontaktujte ozs@vse.cz.

Nabídka míst je zveřejněna na SharePointu (stejné logovací údaje jako do InSIS). Detaily k podávání přihlášek naleznete ZDE.

Harmonogram:
6. – 15. 7. 2020, 15 h     elektronické přihlašování prostřednictvím InSIS
20. 7. 2020     zveřejnění výsledků – rozpis studentů na jednotlivé školy

Sledujte OZS na Facebooku VSE Study Abroad a Instagramu vse_studyabroad pro přehled o všech novinkách.