Pozvánka na Akademické plénum /15. 3./

Akademické plénum je tradičním setkáním vedení školy s akademickou obcí. Jeho cílem je seznámit studenty, akademické pracovníky i další zaměstnance s výsledky Vysoké školy ekonomické v Praze za minulý rok a plány do budoucna. Letošní Akademické plénum se bude konat v úterý 15. března 2022 od 16:15 h v Likešově aule (přesunuto z 15. února).

V jeho rámci se rektorka prof. Hana Machková poohlédne za osmi lety v čele univerzity a budoucí rektor doc. Petr Dvořák představí vize do příštích let. Součástí programu bude také vyhlášení ankety Pedagog roku 2021 a předání pamětních medailí VŠE, které paní rektorka udělí u příležitosti svého končícího mandátu. Pamětní medaile za zásluhy o rozvoj VŠE obdrží tři děkani – děkan Fakulty financí a účetnictví doc. Ing. Ladislav Mejzlík, Ph.D., děkan Fakulty podnikohospodářské prof. Ing. Ivan Nový, CSc. a děkan Národohospodářské fakulty prof. Ing. Zdeněk Chytil, CSc.