Pozvánka pro studenty na Den české logistiky na VŠE /11. 4./

Den české logistiky je odbornou a společenskou akcí České logistické asociace. Jednotlivé ročníky Dne české logistiky postupně rozvíjejí tradici založenou na počátku roku 2015 a jsou součástí celoevropské platformy European Supply Chain Day Evropské logistické asociace se sídlem v Bruselu.

Letošní Den české logistiky se bude konat ve čtvrtek 11. dubna od 13.00 a 17.00, v prostorách Vencovského auly. Studenti a zaměstnanci VŠE se mohou po registraci zúčastnit akce zdarma.

Akci moderuje Vlasta Korec. Vystoupí např. zástupci ŠKODA AUTO, DACHSER, ČSOB Leasing, ČD Cargo, Leo Express a řada dalších. Na úvodní přednáškovou část bude navazovat panelová diskuze na téma „Perspektivy a atraktivita profesní kariéry v moderním dodavatelském řetězci“.

Součástí Dne české logistiky bude i doprovodný program, který zahrnuje prostor pro setkání vrcholových představitelů úspěšných českých i zahraničních firem aktivně zapojených do evropského a globálního dodavatelského řetězce a studentů VŠE a dalších zainteresovaných vysokých škol.

Panelová diskuze bude ukončena společným pracovním rautem a volným programem zajištěným jednotlivými partnery celé akce.

• Autor: Oddělení PR
  • Vytvořeno: