Přihlášky na semestrální výměnné pobyty v zahraničí v letním semestru 2022 /7.-14. 7./

Oddělení zahraničních styků nabízí místa na semestrální výměnné pobyty v letním semestru 2022, a to na více než 70 partnerských univerzitách v 25 zemích světa. Studenti si mohou pro své výjezdy ve druhém ročníku bakalářského studia vybírat z univerzit v Evropě i v zámoří. Přihlášku lze podávat od 7. do 14. července 2021 do 15 h, a to nejen na studium v angličtině, ale i v dalších jazycích.

Studenti podávající přihlášku na studium v angličtině, kteří nemají doloženou úroveň jazyka B2, budou automaticky zaregistrováni na termín testu 16. 7. 2021. Studenti podávající přihlášku v jiných jazycích musí úroveň daného jazyka doložit již v době podávání přihlášky.

Nabídka míst je zveřejněna na SharePointu (stejné logovací údaje jako do InSIS). Detaily k podávání přihlášek naleznete ZDE, záznam informační schůzky pro zájemce o studium v zahraničí ZDE.

Novinky a zážitky studentů ze studijních pobytů sledujte na Facebooku VSE Study Abroad a Instagramu vse_studyabroad.