Přihlášky na výměnné pobyty v zahraničí v letním semestru 2023 /7.-14. 7./

Oddělení zahraničních styků (OZS) vypisuje výběrové řízení na místa na více než osmdesáti partnerských univerzitách ve dvaceti devíti zemích světa. Na semestrální výměnné pobyty v letním semestru 2023 se mohou hlásit studenti, kteří chtějí vyjet ve druhém ročníku bakalářského studia. V nabídce jsou univerzity v Evropě i v zámoří.

Přihlášku lze podat nejen na studium v angličtině, ale i v dalších jazycích. Zveřejněná nabídka může být doplňována a aktualizována, a to až do otevření přihlášek v InSIS 7. 7. 2022. Přihlášky lze prostřednictvím InSIS podávat do 14. 7. 2022 do 15:00 h.

Studenti podávající přihlášku, kteří nebudou mít doloženou úroveň jazyka B2, budou automaticky zaregistrováni na termín testu 18. 7. 2022.

Nabídka míst je zveřejněna na SharePointu. (Stejné logovací údaje jako do InSIS.)

Detaily k podávání přihlášek naleznete ZDE, záznam informační schůzky pro zájemce o studium v zahraničí ZDE.

Harmonogram:

7.–14. 7. 2022, 15:00 h     elektronické přihlašování prostřednictvím InSIS
18. 7.     jazykový test (AJ) pro studenty bez doložitelné jazykové znalosti na úrovni B2
18. 7.     jazykový test (NJ, FJ, ŠJ) pro studenty bez doložitelné jazykové znalosti na úrovni B2
20. 7.     zveřejnění výsledků(rozpis studentů na jednotlivé školy)

Pro přehled o všech novinkách sledujte Facebook VSE Study Abroad a Instagram vse_studyabroad.