Rekordní návštěvnost na veletrhu Gaudeamus: VŠE zaznamenala obrovský zájem o ekonomické obory

Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělání Gaudeamus, který se konal v Praze od 23. 1. – 25. 1., byl pro Vysokou školu ekonomickou v Praze (VŠE) mimořádně úspěšný. Tento rok padl rekord v návštěvnosti, když veletrh přilákal téměř 16 tisíc zájemců o studium, což je nejvíce v jeho historii. Zvláště povzbudivé je, že z tohoto počtu projevilo zájem o studium ekonomických oborů více než 70 % návštěvníků.

Zájemci o studium měli možnost se dozvědět více o široké nabídce studijních programů, které VŠE poskytuje. Velký důraz byl kladen na cizojazyčné programy, které jsou na VŠE stále populárnější a přitahují studenty z celého světa. Tento trend potvrzuje rostoucí zájem o mezinárodní vzdělávání a potřebu studentů připravit se na globální pracovní trh.

Veletrh Gaudeamus byl také příležitostí pro VŠE k prezentaci svých inovativních přístupů k výuce a výzkumu. Návštěvníci měli možnost se setkat s akademickými pracovníky a studenty jednotlivých fakult, kteří sdíleli své zkušenosti a poskytli cenné informace o životě a studiu na univerzitě. Pedagogové ze středních škol také dostali šanci zjistit více o našem vzdělávacím programu pro střední školy VŠExpedice.

Děkujeme VŠEm, kteří se veletrhu zúčastnili, a těšíme se na přivítání nových studentů v nadcházejícím akademickém roce.