Pozvánka na rektorský sportovní den /25. 4./

Vysoká škola ekonomická v Praze a Centrum tělesné výchovy a sportu VŠE zve všechny studenty a zaměstnance na letošní rektorský sportovní den. Den plný nejrůznějších sportovních aktivit, dobré nálady a endorfinů proběhne ve čtvrtek 25. dubna.

Na své si přijdou vyznavači kolektivních i individuálních sportů – fitness, basketbal, turistika, fotbal, jóga, tenis, florbal… Zájemci se mohou přihlásit u garantů jednotlivých sportovních aktivit. Podrobnosti najdete na webu rektorskyden.vse.cz.

Odpoledne (16-21 h) můžete poměřit síly v rámci VŠElympiády – soutěže týmů v zábavných disciplínách. Těšit se můžete na crazy biatlon, golf masters, šipky, pit stop nebo NHL test. Účastnit se může každý, stačí vytvořit čtyřčlenný tým a jít do toho. Dále na vás čeká např. slaňování kolejí, soutěž siláků či koncert. Podrobnosti na vselympiada.cz

Během rektorského sportovního dne odpadá výuka a je omezen provoz některých pracovišť, více viz ZDE.

Přejeme vám hezký sportovní zážitek!