Rektorský sportovní den a Narozeniny VŠE /25. 4. 2024/

Ve čtvrtek 25. dubna se koná tradiční Rektorský sportovní den, na který navazuje velký studentský festival – Narozeniny VŠE. Celý den provází Souboj fakult – soutěž mezi jednotlivými fakultami – každý může pro tu svou získat hodně bodů účastí v různých aktivitách a soutěžích – přijď a přibliž svou fakultu k vítězství!

Rektorský sportovní den už tradičně v dopoledních hodinách přináší turnaje a soutěže pořádané Centrem tělesné výchovy a sportu. Připraveny jsou také zajímavé výlety. Účastí na turnajích pořádaných CTVS mohou studenti své fakultě přinést první body v Souboji fakult.

Odpoledne se areál kolejí na Jarově stane dějištěm studentského festivalu Narozeniny VŠE, na němž zahrají tři super kapely – Čára, What the Funk a Wotazník. Chybět nebudou studentské spolky – více než dvacet z nich si připravilo aktivity, na kterých můžete získat další body do Souboje fakult. Kromě toho se můžete těšit na několik klání v Souboji, kde se utkají zástupci vašich fakult přímo na stage!

Těšit se můžete také na plno skvělého jídla, a ještě více dobrého piva. Narozeniny si nedokážeme představit bez proslovu rektora VŠE a krájení narozeninového dortu.

Obhájí letos FFÚ své vítězství v Souboji fakult, nebo ji jiná fakulta sesadí z pomyslného trůnu?

První body pro svou fakultu můžete získat už nyní registrací na narozeninyvse.cz

Rektorský sportovní den a Narozeniny VŠE /25. 4. 2024/