Rektorský sportovní den

2018

Jako již tradičně i letos se uskuteční rektorský sportovní den, který si pro studenty i zaměstnance VŠE připravilo Centrum tělesné výchovy a sportu. Den plný nejrůznějších sportovních aktivit, dobré nálady a endorfinů proběhne ve středu 18. dubna. Zájemci se mohou přihlásit u garantů jednotlivých sportovních aktivit.

Na své si přijdou vyznavači kolektivních i individuálních sportů. Vybírat mohou z následujících aktivit: beachvolejbal, volejbal, basketbal, in-line bruslení, turistika, florbal, fotbal, kruhový trénink, tanec, sjezd Sázavy, tenis nebo badminton. Podrobnosti a kontakty na garanty najdete zde.

Během rektorského sportovního dne odpadá výuka a je omezen provoz některých pracovišť:

• Areál na Žižkově a Jižní Město: obvyklý režim
  • Knihovna bude zavřena
  • Výpočetní centrum bude zavřeno s výjimkou foyer vedle vrátnice na Jižním Městě
  • Prodejna knih: 8:30–16 h
  • Zaměstnanecká část menzy: 11–15 h
  • Studentská část menzy: uzavřena, studenti mohou využít zaměstnaneckou menzu
  • Pizza VŠEm/Zdravá výživa: uzavřena
  • Deštník: 8–17 h, kantýna 8–16 h
  • Akademický klub: 11 – 15 h
  • Menza na Jižním Městě: uzavřena

Rektorský sportovní den vyvrcholí VŠElympiádou v prostorách kolejí Jarov, kde bude probíhat program od 15 h. Sestavte čtyřčlenný tým a zapojte se do zábavných disciplínách. Více na http://vselympiada.cz/