Rezervujte si své místo na Absolventských středách i v roce 2020

Vysoká škola ekonomická v Praze si uvědomuje důležitost udržení kontaktu s bývalými studenty, a proto pro ně pravidelně pořádá různorodé aktivity. Jednou z nich je i cyklus odborných přednášek, Absolventské středy, kdy mají absolventi příležitost se neformálně setkat a vyslechnout přednášku na dané téma.

Nejbližší Absolventské středy:

The Amazon Case – A Capabilities Based Innovation story

Čtvrtek 6. 2. 2020, 18-19:30 h
Přednášku povede dr. Constantine „Dino“ Kiritsis, mezinárodní odborník na vývoj studijních plánů a konzultant v oboru HR, vzdělávání a vývoje. Přednáška bude v anglickém jazyce.

Pohádky o data-driven sales

Středa 12. 2. 2020, 18-19:30 h
Mnoho firem se pořádně zapotí, pokud se jich zeptáte na základní věci jako je počet zákazníků nebo tržní podíl. Přijďte si poslechnout inspirující i odstrašující příběhy, které Martin Lucký, absolvent VŠE a spoluzakladatel společnosti BizMachine, posbíral za 15 let ve společnostech od Ruska až po USA. A třeba i o tom, jestli je „sales“ dobrý kariérní krok.

Trendy v oblasti kybernetických útoků

Středa 19. 2. 2020, 18-19:30
S novinkami v oblasti kybernetických útoků a metodami, jak se jim bránit, vás seznámí Michal Merta ze společnosti Accenture.

Můžeš (po)dělat cokoli

Středa 26. 2. 2020, 18-19:30 h
Za každým úspěchem stojí nespočet pádů, celé podnikání je o odolnosti v překonávání překážek. Jak je zvládnout a nevyhořet? Přednáškou vás provede Miky Škoda, autor knihy „Můžeš (po)dělat cokoli“, zakladatel X-Challenge a LeapMakers.

Nadechni se

Středa 4. 3. 2020, 18-19:30 h
Díky dlouholeté spolupráci s fyzioterapeuty a špičkovými trenéry má Klára Křížová, dvojnásobná olympionička v super obřím slalomu, velké zkušenosti s fyzickou přípravou a celkovou péčí o zdraví a tělo samotné. I tyto své zkušenosti se vám pokusí předat během své přednášky.

Soukromí v éře sociálních médií

Středa 18. 3. 2020, 18-19:30 h
Problematikou nových médií vás provede absolvent VŠE Antonín Pavlíček. Je autorem řady nejen knižních publikací, kromě VŠE přednášel také v zahraničí, např. na univerzitě v Mariboru nebo dánském Aalborg.

Na všechny akce doporučujeme se bezplatně registrovat ZDE.