Seznamte se s Fakultou managementu během dne otevřených dveří /29. 1./

VŠE nabízí na svých šesti fakultách pro akademický rok 2020/2021 možnost studia 24 bakalářských a 37 navazujících magisterských studijních programů vyučovaných v češtině nebo angličtině. Podrobnosti o nich – informace o fakultách, přijímacím řízení, studiu i studentském životě – se zájemci v průběhu ledna mohou dozvědět mimo jiné během dnů otevřených dveří jednotlivých fakult.

Den otevřených dveří Fakulty managementu (FM) se koná ve středu 29. ledna 2020 od 10 h v areálu VŠE v Jindřichově Hradci (Jarošovská 1117/II).

Program:

10:00     Představení fakulty, studijních programů, školních i mimoškolních aktivit a všeho, co fakulta může nabídnout
11:00     Prohlídka kampusu
11:30     Prohlídka studentských kolejí
12:00    Pro zájemce je připravena komentovaná prohlídka města Jindřichův Hradec

Proč studovat na FM?

Nejmenší a nejmladší fakulta VŠE sídlí v malebném historickém městě Jindřichův Hradec, uprostřed překrásné krajiny jižních Čech.
V rámci studijního programu Management předává fakulta studentům bohaté znalosti z oboru, a to nejen v teorii, ale i v praxi na všech třech stupních vysokoškolského studia, které lze studovat jak v prezenční formě, tak ve formě kombinované, kterou ocení ti, kteří chtějí kombinovat své pracovní závazky se studiem.

Díky propojení teorie s praxí mají studenti jedinečnou možnost v rámci studia získávat praktické poznatky a schopnosti při odborných stážích, během nichž se stávají na určitou dobu součástí některé z partnerských organizací. Neocenitelnou zkušeností pro všechny je také možnost vycestovat na výměnný studijní pobyt do zahraničí na některou ze široké sítě partnerských univerzit Vysoké školy ekonomické v Praze.

Informace pro uchazeče a přehled studijních programů
Facebook Fakulty managementu
Elektronická přihláška ke studiu
Uchazeči se specifickými studijními požadavky najdou podrobnosti k přijímacímu řízení na webu Střediska handicapovaných studentů VŠE