Slavnostní oběd rektora s vítěznými futsalisty Univerzitní futsalové ligy

Futsalový tým VŠE dosáhl pozoruhodného úspěchu, když se v nedávném zápase o nejvyšší příčky stal mistrem Univerzitní futsalové ligy. Hráči prokázali výjimečné dovednosti a týmovou spolupráci a přivezli si domů výhru, která znamenala významný okamžik ve sportovní historii univerzity.

Po vítězství byl tým 19. prosince oceněn rektorem Petrem Dvořákem na slavnostním obědě. Toto uznání je nejen oslavou jejich sportovního úspěchu, ale také zdůrazněním závazku univerzity podporovat své studenty ve všech snahách.

Úspěch futsalového týmu je důkazem jeho tvrdé práce a odhodlání a slouží jako inspirace pro celou komunitu VŠE. Univerzita se těší na podporu týmu v budoucích snahách a nadále podporuje vynikající výsledky v akademických i mimoškolních aktivitách.