Slavnostní promoce magisterského programu International Management a oslavy 30. výročí založení strategické aliance CEMS

Ve dnech 5. – 9. prosince 2018 probíhá na Maltě tradiční zasedání globální aliance CEMS, tzv. CEMS Annual Events. CEMS je sdružením 31 partnerských univerzit. Specifikem je členství korporátních partnerů, kteří se podílejí na realizaci navazujícího magisterského programu International Management, jež je na VŠE akreditován na Fakultě podnikohospodářské. Za ČR jsou členy aliance Plzeňský Prazdroj, Škoda Auto a Hilti. Absolventi programu se uplatňují na vysokých manažerských pozicích v mezinárodních firmách.

CEMS Annual Events je příležitostí pro nejrůznější setkávání v rámci CEMS komunity, včetně odborných debat a zasedání řídících orgánů. Celkem 1 241 studentů 63 národností se pak v sobotu 8. prosince zúčastní slavnostní promoce a přidá se tak k téměř 14 500 absolventů programu CEMS z celého světa.

Tento rok slaví aliance CEMS 30 let od svého založení v roce 1988. Zakládajícími členy tehdy byly evropské vysoké školy University of Cologne, HEC Paris, ESADE a Università Bocconi. Dnes je CEMS aliancí globální, ve které jsou zastoupeny nejlepší „business schools“ z pěti světových kontinentů.

Nadcházející CEMS Annual Events

• 2019 – WU Vienna
  • 2020 – KUBS Korea
  • 2021 – CBS Copenhagen
  • 2022 – EAESP São Paulo

Přijímací řízení

Přístup do e-přihlášky je nyní otevřen. Termín pro podání přihlášky do programu Master in International Management/CEMS je 28. února 2019. Pro více informací o přijímacím řízení navštivte webové stránky Master in International Management/CEMS.