Společný Den otevřených dveří všech fakult se koná již tuto sobotu

19. března
2018

Vysoká škola ekonomická v Praze otevře své dveře všem zájemcům o bakalářské studium tentokrát v sobotu 24. března. Informace o studiu a studentském životě na VŠE poskytnou zájemcům zástupci všech šesti fakult, odborných pracovišť i současných studentů, a to od 9 do 14 h v atriu Rajské budovy.

V rámci Dne otevřených dveří všech fakult VŠE budou mít studenti středních škol i ostatní zájemci o studium příležitost dozvědět se informace o Fakultě financí a účetnictví, Fakultě mezinárodních vztahů, Fakultě podnikohospodářské, Fakultě informatiky a statistiky, Národohospodářské fakultě a Fakultě managementu v Jindřichově Hradci, a tím pádem o téměř 30 studijních oborech najednou. Nejen, že se tak dozví, co studium na jednotlivých fakultách VŠE obnáší, ale třeba objeví i obor, o kterém původně ani neuvažovali.

Zájemci o studium na VŠE si také budou moci popovídat s těmi nejpovolanějšími – se svými budoucími spolužáky. Na jednotlivých stáncích se pak seznámí s vybranými studentskými organizacemi, které na VŠE působí, nebo s pracovišti, která zajišťují profesní poradenství, výjezdy studentů do zahraničí, sportovní aktivity atd.

A kdo by rád nasál atmosféru kampusu školy a chtěl si prohlédnout např. menzu, knihovnu nebo některou z učeben, bude mít příležitost při jedné z exkurzí po areálu. Jejich součástí bude i soutěž o ceny. Studenti středních škol si navíc můžou vyzkoušet zkrácenou podobu přijímacích testů nanečisto nebo načerpat informace o možnostech získání mezinárodních jazykových certifikátů.

Kompletní informace o společném Dni otevřených dveří naleznete také na Facebooku.