Studentský pořad VŠEst na našem youtube kanále!

9. listopadu se na VŠE uskutečnila Debata prezidentských kandidátů, a to byl jen začátek toho, na čem pro vás na VŠE pracujeme teď.

Volba prezidenta je celospolečensky diskutované téma, které nás na nějakou dobu všechny ovlivní, a i proto přišli naši studenti s nápadem na pořad, který si ve svých prvních dílech klade za cíl přiblížit volby nejen našim studentům, ale i široké veřejnosti.

O prezidentských kandidátech na předních příčkách a názorech našich pedagogů na českou ekonomiku, zahraniční politiku, rozpočet nebo na současnou krizi, o tom všem se dozvíte ve studentském pořadu VŠEst, kterým vás provedou Eliška Udržalová a Tomáš Reml, studenti Vysoké školy ekonomické.

První dva díly již najdete na našem youtube kanále a na další dva se můžete těšit!