Termín uzávěrky registrací do exekutivního MBA programu se blíží /30. 6./

Připravte se na nejtěžší výzvy pracovní kariéry. Naučte se překonávat překážky a správně se rozhodovat tak, abyste mohli kariérně růst. Objevte strategie a zdroje, které vám pomohou získat konkurenční výhodu v podnikání. Studiem MBA vás provedou lektoři International School of Business and Management Fakulty podnikohospodářské VŠE, špičkoví akademici s praxí z manažerských pozic ve firmách. Fakulta podnikohospodářská VŠE se díky prestižní akreditaci EQUIS řadí mezi 1 % nejlepších business škol na světě.

Proč studovat exekutivní MBA?

Při studiu MBA (Master of Business Administration) získáte ucelený strategický pohled na řízení společnosti. Studium MBA poskytuje propojení teorie s praxí, součástí studia je také řešení konkrétních problémů z prostředí firmy manažera. Titul MBA vám zajistí vyšší prestiž a konkurenceschopnost na trhu práce a znamená také vyšší hodnotu pro firmu, ve které působíte. Díky studiu MBA získáte nové poznatky z oblasti řízení firmy a navážete významné kontakty s manažery napříč obory.

Pro koho je studium určeno?

Studium MBA na FPH VŠE je určeno manažerům, kteří se chtějí zdokonalit ve své práci a posunout se na špičkové pozice, ale i zájemcům z jiných oborů, kteří mají zájem rozšířit své vzdělání o manažerské dovednosti a poznatky z oblasti řízení firmy.

Program lze studovat kombinovaně v češtině a angličtině nebo plně v angličtině.

Registrujte se online do 30. 6. 2020.