Týden inovací 6. – 7. 11

První dva dny Týdne Inovací na VŠE máme úspěšně za sebou. Dny byly nabité zajímavým programem plným přednášek a workshopů. Zde alespoň ukázka některých z nich:

Pondělní program zahájil velvyslanec Spojených států amerických Bijan Sabet svou přednáškou a diskuzí se studenty o spolupráci našich zemí, současné geopolitické situaci i odpovědném přístupu k AI.

O umělé inteligenci byl také celý blok přednášek, na kterém se mohli posluchači dozvědět, co to vlastně jsou LL modely umělé inteligence, jak na ně správně nahlížet a jaký vliv mohou mít v blízké budoucnosti na společnost.

Vhled na čínskou obchodní etiku přiblížila Dr. Qi Hudečková, která nechala studenty nahlédnout pod pokličku čínské kultury a hodnotového systému.

V úterý obohatil Týden Inovací Martin Jahn, člen Boardu Škody Auto zodpovědného za marketing a prodej svou přednáškou o rebrandingu.

Master Brain workshop, který vedl Václav Strnadel, se pokusil posluchačům ukázat vliv vlastního myšlení a odemknout skrytý potencionál vlastního uvažování.

O finančních trzích v praxi přišli pohovořit experti z ČSOB – Milan Nguyen, Václav Štětina a Tomáš Uher. Na praktických příkladech mohli studenti pochopit jejich fungování a co to obnáší, být obchodníkem na finančních trzích.

Týden Inovací však nabízí ještě mnohem více přednášek i workshopů a každý si jistě vybere ze zajímavých témat, která obohatí jeho kariérní i osobní život.